017 | V TANCI
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 – 1987)
- starting price: 8 000 CZK
- hammer price: 11 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na papíře adjustovaném na karton, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1938, signováno dole uprostřed VD 38.